Yardım

 

Ödeme Yöntemleri

Tüm Ödemelerinizi Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale ve Ürün Tesliminde Kapıda Ödeme ile yapabilirsiniz.

Havale ile Alışveriş

Elbette havale ile ödeme yapabilirsiniz. Sipariş tamamlama aşamasında Ödeme İşlemlerinde havale seçeneğiyle ödeme yapabilirsiniz.

Kargo ücretleri

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Hediye Çeki Kullanımı

İkrasan.com 'da geçerli hediye çeklerinizi dilediğiniz siparişinizde kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz indirim kuponlarını üye girişi yapmanızın ardından "Sepetim" bölümünde "Hediye Çeklerim" sekmesinde bulabilirsiniz.

Hediye Çeklerinin büyük bir kısmı hesabınıza otomatik yüklenir. Ancak elinizde cereztabagi.com 'da geçerli bir hediye çeki kodu varsa yine "Sepetim" sayfasından indirim kuponunuzu hesabınıza yükleyebilirsiniz.

İletişim Kanalları

Bize [email protected] mail adresimizden ya da …. numaralı telefonumuzdan kolayca soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

 

Genel İade Kuralları

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış vb. gibi ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ve orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ile göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünü teslim aldığınız Kargo Firması ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR